ZASTÍNĚNÍ STŘEŠNÍCH OKEN

Střešní okna jsou nedílnou součástí většiny domů. Proto ani u nich nesmíme zapomenout na vhodnou sluneční clonu.

Proč stínění střešních oken?

Zejména z důvodu rychlého přehřívání prostorů se střešními okny. Zastínění je samozřejmě důležité, když máme v podkroví ložnici či pracovnu, což jsou velice časté případy využití těchto prostorů.

Bez příjemné světelné a tepelné pohody nelze v podkroví efektivně pracovat nebo dobít energii nerušeným spánkem.

Exteriérové stínění – efektivní termoregulace

Stejně jako u dalších produktů stínící techniky, i pro zastínění střešních oken doporučujeme zejména vnější stínění. To nám poskytuje nejen zajištění příjemných světelných podmínek, ale oproti vnitřnímu stínění také nesrovnatelně větší účinky ve snížení prostupu tepla do interiéru. A jako bonus nám toto stínění přináší i nezanedbatelné energetické úspory.

Interiérové stínění – designové žaluzie a rolety

Vnitřní stínění střešních oken nám – mimo svůj základní účel – poskytne perfektní dekoraci. Vybírat můžete z nepřeberného množství látek zejména u rolet a plisé žaluzií.

Jednotlivé typy látek se liší jak svými vlastnostmi prostupu světla, tak možnostmi pohledu skrz látku, abychom uspokojili každý požadavek našeho zákazníka. Ovládání můžete zvolit mechanické či elektrické.

 

Máte o zastínění střešních oken zájem?

Stínění do střešních oken vyrobíme a nainstalujeme přesně na míru. Pro zaměření a nacenění nás laskavě kontaktujte.

Jak naše práce probíha?

 • 1. Poptávka projektu

  Předtím než společně začneme plánovat je potřeba nás kontaktovat.

 • 2. Komunikace a první náhledy

  Po vašem kontaktování vám jeden z našich specialistů, zašle přibližný cenový rozpočet. V případě dobře dodaných fotek je možné vytvořit i vizualizaci.

 • 3. Odsouhlasení projektu a zaměření

  Jakmile si dohodneme projekt na základě předchozí komunikace, vyrážíme přímo k vám, kde celý projekt důkladně přeměříme a sdělíme konečnou cenu.

 • 4. Uhrazení zálohové platby a výroba

  Následně od nás dostanete platební údaje pro úhradu zálohy vaší nové plachty či jiné stínící techniky. Po připsání částky na náš účet jde celý projekt do výroby, který obvykle trvá 3 – 4 týdny.

 • 5. Instalace a dokončení prací

  Opět vyrážíme k vám abychom vám vše potřebné naistalovali. Jakmile bude instalace hotová, zbyde už jen to příjemné a to relaxace v nově nabytém stínu.

REALIZACE