Stínící / sluneční plachty Soliday

Pevné stínící plachty

Příjemný stín po celou sezónu vám poskytnou stínící označované také jako sluneční plachty umístěné napevno.

Vhodné jsou na místech, která jsou sezónně hojně využívána. Zastínit lze prostor terasy, zahrady, letní restaurace, dětského hřiště apod.

Pevné stínící plachty jsou:

 • bez nároků na obsluhu a údržbu
 • ve volitelných tvarech, barvách a rozměrech
 • s volitelným způsobem uchycení
 • nenahrazují deštník nebo střechu

–> Další fotografie slunečních plachet

Vlastnosti stínících plachet obecně

Materiál plachty Austronet 940, který se používá v našem systému stínění, je plátno z HDPE, tkané v Rakousku. Je prodyšné a větruodolné, čímž zabrání tepelnému přetížení pod plachtami. Slouží jako ochrana před prudkým slunečním zářením a především jeho nedílnou složkou nebezpečným UV zářením. Díky vlastnostem blízkým plastu odpuzuje špínu, nesaje vodu, neplesnivý a nehnije.

Rolovací stínící plachty

Proměňte nevyužívané prostory kolem domu v novou rekreační plochu – nový prostor k životu.

Praktický design slunečních plachet pro zastínění velkých ploch doplňuje architektura čistých linií. Tvar, typ materiálu, barvy, velikosti a náklon dávají každé stínící plachtě unikátní vzhled. Díky nové technologii a vysoce kvalitním materiálům jsou konstrukce slunečních plachet ideální pro dlouhodobé venkovní instalace. Nabízíme vám výběr mezi manuálním ovládáním a plně automatizovaným dálkovým ovládáním.

Vlastnosti rolovacích stínících plachet

 • Chrání před sluncem, respektive před povětrnostními vlivy.
 • Mohou tak být zastíněny i velmi velké plochy až do 65 m2.
 • Hřídel může být dlouhá až 15 m (délka nábalu srolované plachty).
 • Díky použité technologii je možné snadno ovládat i rozsáhlou plochu sluneční plachty. Možnost manuálního i elektronického ovládání.
 • Plně automatizovaný systém srolování a rozvinutí sluneční plachty.
 • Sluneční plachtu lze kdekoli instalovat i jako samostatně stojící.
 • Jednoduché zazimování (srolovat a zakrýt ochranným potahem).
 • Systémem GLINDING RAIL jednoduše přizpůsobíte stín podle pozice slunce (pohybuje se křídlem stínící plachty). To je zvláště praktické během pozdního odpoledne. Současně tak můžete chránit své soukromí.

Montáž a demontáž plachty? Hračka!

Zapomeňte na jakékoli betonování! Nemusíte si svůj pozemek bezdůvodně znehodnocovat a zbytečně ztrácet čas. K založení konstrukce se totiž používají zemní vruty. Konstrukce pro stínící plachtu se nejen snadno instalují, ale i demontují. Pokud se rozhodnete zastínit jiné místo, lze plachtu snadno přemístit jinam a ani nepoznáte, kde byla předtím.

–> Další fotografie slunečních plachet

Máte o stínící plachtu zájem?

Stínící plachtu vyrobíme a nainstalujeme přesně na míru vašich představ. Pro zaměření a nacenění nás laskavě kontaktujte.

Líbí se Vám naše plachta?

Přijďte se na ní podívat v prostoru dětského hřiště nad pískovištěm v areálu letního cvičiště Rybalkova 1267, Louny. Pokud jste ještě neochutnali výborné pivo minipivovaru Pivo ZLoun s.r.o. (www.pivozloun.cz), můžete tak učinit ve sportbaru Ája na stejné adrese.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře nejsou povoleny.