O NÁS

Jsme specializovaná firma na stínící techniku. Prodáváme a montujeme stínící plachty, žaluzie, rolety, markýzy, plisé, sítě proti hmyzu a celou řadu dalších výrobků pro zastínění. V dnešní době již nejde jen o to zastínit, ale stále důležitější se stává otázka designu. Naší snahou je nabídnout zákazníkům to nejlepší možné řešení, se kterým budou po dlouhá léta spokojeni. Nedodáváme stínící techniku, kterou bychom si sami na svá okna nebo terasu nedali.

Stínící technika má za úkol regulovat světelné podmínky, zabránit prostupu tepla, tepelně izolovat, odhlučnit a v neposlední řadě chránit Vaše soukromí.
Je lepší vnitřní nebo venkovní stínění? Mám použít látkovou roletku nebo žaluzií? Zorientovat se v široké nabídce různých výrobků není vůbec jednoduché a troufneme si říci, že pro laika i téměř nemožné. Proto pro naše zákazníky zajišťujeme profesionální poradenství. Neustále sledujeme nové trendy a dokážeme vám nabídnout i výrobky, které jsou na českém trhu nové a poměrně neznámé.

Nedokážete si daný výrobek představit? Řešení je jednoduché. Navštivte naši vzorkovou kancelář, kde jsou pro vás vystaveny nejpoužívanější výrobky a kde vše na vlastní oči uvidíte a můžete si sami vyzkoušet. Vzhledem k časté práci v terénu u zákazníků, doporučujeme telefonicky se domluvit na čase návštěvy.

Díky tomu, že prodáváme výrobky několika renomovaných výrobců protisluneční techniky, jsme schopni vám nabídnout opravdu to nejlepší řešení. A vždy se zárukou. U nejprodávanějších výrobků poskytujeme záruku 4 roky a na elektropříslušenství a markýzové látky 5 let. Samozřejmostí je kompletní pozáruční servis.

Komentáře nejsou povoleny.