Látkové rolety

Stále si myslíte, že rolety mohou vypadat pouze jako nevzhledné a zašedlé kusy textilu, které se při každém druhém použití zaseknou? Rádi vás přesvědčíme o opaku. Moderní látkové rolety jsou nezanedbatelnou součástí interiéru, který má navíc skvělou stínící funkci. Textilní roleta dneška, to je nepřeberný výběr barev, provedení a druhů látek, které dokonale doplní váš interiér – ať už se jedná o domácnost, pracovnu, kanceláře nebo veřejné prostory – a navíc výborně splní svou stínící funkci.

Použití a možnosti látkových rolet

Technicky dokonalé provedení z materiálu střiženého na míru nabízí klasická roleta. Díky výběru materiálů z široké kolekce zahrnující látky uni, uni b.o., jacquardové i látky se speciální alu nebo perlexovou úpravou, vzniká tak osobitý dojem z každého nového výrobku. Zajímavé jsou také látky trendových dezénů. Samostatnou kapitolou rolet s typickými horizontálními sklady jsou pak římské rolety.

Ovládání sestávající z řetízku plastového nebo kovového zaručuje snadnou manipulaci. Zvolit můžete ale také elektrické ovládání, klasické pružinové rolety, stejně tak jako rolety v kazetovém provedení pro dosažení lepšího zastínění prostoru.

Duo roleta – roleta a žaluzie v jednom

Kombinace běžné rolety s využitím funkce horizontální žaluzie nabízí duo roleta. Libovolným posunem průsvitných a neprůsvitných pruhů na látce je možné optimálně regulovat přísun světla do místnosti.

–> Další fotografie látkových rolet

Máte o látkové rolety zájem?

Vnitřní látkové rolety vyrobíme a nainstalujeme přesně na míru vašich oken. Pro zaměření a nacenění nás laskavě kontaktujte.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře nejsou povoleny.