ŘÍMSKÉ ROLETY

Římské rolety mají úžasný dekorativní efekt, který umocní a prohloubí atmosféru v jednotlivých místnostech. Některé římské rolety lze velice vhodně zakomponovat do interiérů veřejných prostor, kde dokáží perfektně doladit atmosféru, protože perfektně zapadnou. Římské rolety jsou velice oblíbené u spousty designerů, protože jak se říká, římské rolety zapadnou všude a navíc díky tomu úžasně vypadají.

Vlastnosti římských rolet

Římská roleta je, oproti klasické látkové roletě, typická svými horizontálními sklady. Sklolaminátové výztuže rozdělují plochu na stejně široké horizontální pruhy. Lamináty jsou vloženy do tunýlku, který vznikne sešitím látky na přední nebo zadní straně rolety.

Použití římských rolet

Navíjecí mechanizmus římské rolety je velmi malých rozměrů 35 x 30 mm. Celkové maximální rozměry jedné římské rolety jsou 300 x 300 cm. Při úplném vytažení římské rolety je třeba počítat s výškou jednoho skladu cca 22 cm. Ovládají se po straně visící kuličkovou šňůrkou nebo elektrickým pohonem.

 

Máte o římské rolety zájem?

Římské rolety vyrobíme a nainstalujeme přesně na míru vašich oken. Pro zaměření a nacenění nás laskavě kontaktujte.

Jak naše práce probíha?

 • 1. Poptávka projektu

  Předtím než společně začneme plánovat je potřeba nás kontaktovat.

 • 2. Komunikace a první náhledy

  Po vašem kontaktování vám jeden z našich specialistů, zašle přibližný cenový rozpočet. V případě dobře dodaných fotek je možné vytvořit i vizualizaci.

 • 3. Odsouhlasení projektu a zaměření

  Jakmile si dohodneme projekt na základě předchozí komunikace, vyrážíme přímo k vám, kde celý projekt důkladně přeměříme a sdělíme konečnou cenu.

 • 4. Uhrazení zálohové platby a výroba

  Následně od nás dostanete platební údaje pro úhradu zálohy vaší nové plachty či jiné stínící techniky. Po připsání částky na náš účet jde celý projekt do výroby, který obvykle trvá 3 – 4 týdny.

 • 5. Instalace a dokončení prací

  Opět vyrážíme k vám abychom vám vše potřebné naistalovali. Jakmile bude instalace hotová, zbyde už jen to příjemné a to relaxace v nově nabytém stínu.

REALIZACE