BALDACHÝNY RAFF

Baldachýny svou konstrukcí nabízí zastínění jak šikmých tak pultových prosklených střech zimních zahrad a to i při extrémně velkých plochách. Baldachýny připomínají svým vzhledem horizontálně umístěnou římskou roletu, ale skutečně jde o systém profesionálního vodiče pro stropní i šikmé zastínění. Ovládání baldachýnu je zajištěno jednoduše provázkem, klikou nebo motorem. Baldachýny můžeme kombinovat i s dalšími typy stínění, jako například s římskými roletami.

Máte o baldachýn zájem?

Baldachýn vyrobíme a nainstalujeme přesně na míru. Pro zaměření a nacenění nás laskavě kontaktujte.

Jak naše práce probíha?

 • 1. Poptávka projektu

  Předtím než společně začneme plánovat je potřeba nás kontaktovat.

 • 2. Komunikace a první náhledy

  Po vašem kontaktování vám jeden z našich specialistů, zašle přibližný cenový rozpočet. V případě dobře dodaných fotek je možné vytvořit i vizualizaci.

 • 3. Odsouhlasení projektu a zaměření

  Jakmile si dohodneme projekt na základě předchozí komunikace, vyrážíme přímo k vám, kde celý projekt důkladně přeměříme a sdělíme konečnou cenu.

 • 4. Uhrazení zálohové platby a výroba

  Následně od nás dostanete platební údaje pro úhradu zálohy vaší nové plachty či jiné stínící techniky. Po připsání částky na náš účet jde celý projekt do výroby, který obvykle trvá 3 – 4 týdny.

 • 5. Instalace a dokončení prací

  Opět vyrážíme k vám abychom vám vše potřebné naistalovali. Jakmile bude instalace hotová, zbyde už jen to příjemné a to relaxace v nově nabytém stínu.

REALIZACE