Bezpečnostní žaluzie GM200

Vlastnosti bezpečnostní žaluzie

Stabilní celokovová žaluzie s bočně vedenými lamelami o šířce 92 mm. Ochrana před sluncem a povětrnostními vlivy. Dobré izolační a stínící vlastnosti. Individuální nastavení sklonu lamel. Žaluzie je v každé pozici blokována a nabízí dobrou ochranu před vniknutím. Tvar lamely vyvinutý zejména s ohledem na odolnost proti zlomení, okraj lamely profilován pro utlumení dorazu. Bez viditelných spojovacích prvků mezi lamelami.

Hliníkový profil s vypalovaným lakem. Po obou stranách osazen kovovými držáky a zajištěn pomocí nerezové spony. Možnost výměny jednotlivých lamel z vnitřní strany. Základní provedení (Typ G). Široká nabídka barev ve standardním provedení.

Lisovaný hliníkový profil eloxovaný, s plastovou protihlukovou vložkou, vestavěnými naklápěcími a tažnými elementy z kovu.

Použití a možnosti bezpečnostní žaluzie

Ruční ovládání pomocí bezúdržbové prachotěsné převodovky s vestavěnou brzdou a osvědčeným plastovým těsněním MALAX. Násuvná ovládací klika s plastovým povrchem.

Motorické ovládání se spodním koncovým spínačem zabudovaným v nosném profilu, stejně jako konektor (oba díly). Motory nesmí být zapojeny paralelně.

–> Další fotografie bezpečnostních žaluzií

Máte o bezpečnostní žaluzie zájem?

Bezpečnostní žaluzie vyrobíme a nainstalujeme přesně na míru. Pro zaměření a nacenění nás laskavě kontaktujte.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře nejsou povoleny.